ارسال ویدیو - تماس با سایت کلیپ کوتاه- درباره سایت کلیپ کوتاه

درباره وب سایت کلیپ کوتاه

در طول روز هزاران و شاید میلیون ها کلیپ کوتاه در فضای مجازی توسط افراد مختلف ساخته و منتشر می شود و اگر حتی وقت زیادی هم در طول روز صرف دیدن این ویدیو ها کنید قطعا تعداد کمی از این ویدیو ها را می توانید تماشا کنید.

روش انتخاب ویدیو ها

ما در وب سایت کلیپ کوتاه سعی کردیم به دو روش ویدیو های زیبا فضای مجازی برای شما گردآوری کنیم روش اول که توسط تیم وبسایت کلیپ کوتاه ویدیو های زیادی بررسی می شود و بهترین ها در سایت قرار میگیرد.

و روش دوم به کمک شما کاربران وب سایت است شما می توانید از طریق بخش تماس با ما یا از طریق فضای مجازی ویدیو هایی که از نظر شما بسیار زیبا بودند را برای ما بفرستید اگر مشکل برای انتشار نداشت ما این ویدیو ها منتشر می کنیم.

موضوعات اصلی ویدیو ها

کلیپ های زیبا و درجه یک فضای مجازی در دسته بندی های کلیپ های عاشقانه ، غمگین ، شاد ، آشپزی ، آموزشی ، انگیزشی ، بچه ها ، ترفند ها ، خنده دار ، حیوانات ، دنیا مد ، سخن بزرگان ، سلامت ، علم و فناوری ، مذهبی ، موسیقی ، ورزشی و… در سایت تا به الان قرار گرفته است. و بسیاری از مخاطبان ما از این ویدیو ها به عنوان استوری ، پست ، وضیعت واتساپ ، اشتراک گذاری در گروه های خود استفاده کرده اند.

احترام به سازنده های ویدیو

همچنین ما در ویدیو آرم یا آدرس صفحه هایی که برروی ویدیو قراردارند را حذف نمی کنیم که افرادی که این ویدیو ها تهیه می کنند از انتشار ویدیو در سایت بهره ببرند و اگر مخاطب به ویدیو هایی آن ها علاقه دارد صفحه ای آن ها را دنبال کند. همچنین که افرادی که سازنده ویدیو ها هستند می توانند از طریق بخش تماس باما درخواست حذف ویدیو که توسط آن ساخته شده را ارسال کنند.